WYCIECZKI Z KLASĄ

Zachęcamy nauczycieli oraz młodzież do udziału w organizowanych przez nas wycieczkach szkolnych na terenie Polski i Europy.

Stowarzyszenie Travelling Inspiration powstało, aby pokazywać różnorodność i piękno świata. Uważamy, że dzięki podróżowaniu poszerzamy swoje horyzonty. Dzięki podróżom możemy poznawać innych ludzi, kultury, miejsca i zachwycać się Polską, Europą i Światem. Na początek jednak zachęcamy do poznania i zwiedzenia naszego pięknego kraju. Wycieczki szkolne to pierwszy krok młodego człowieka do poznawania Świata. Wiemy, o czym piszemy, bo nas inspirowały wycieczki szkolne już w najmłodszych latach. Właśnie dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze wycieczki były najlepsze. Jesteśmy stowarzyszeniem, którego misją jest pokazywanie świata innym.

Wycieczki organizujemy w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego zgodnie z  Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010 r., Nr 234, poz.1536 z późn. zm.) Art. 4 pkt. 1 podpunkt 19.

Autokarowe wycieczki szkolne

Dlaczego my?

Nasze wycieczki to coś więcej niż standardowe zwiedzanie Krakowa czy Warszawy. Jest to czas spędzony z doświadczonym pilotem, pasjonatem podróżowania, który przybliży uczestnikom historię odwiedzanych miejsc, jak również pokaże efekty ludzkiej pracy oraz cuda natury. Do każdej wycieczki podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy pasjonatami podróżowania i tym chcemy zarazić dzieci i młodzież. Wycieczki szkolne to tylko część tego co mamy do zaproponowania szkołom. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszych warsztatów tematycznych, które możemy przeprowadzić podczas lekcji wychowawczej u Państwa w szkole.

 

Poznaj naszą ofertę wycieczek jednodniowych:

Zamów lub pobierz katalog

Zamów lub pobierz katalog