Wycieczki przygodowe

Każdą naszą wycieczkę jedno czy kilkudniową możemy przeistoczyć w niesamowitą przygodę. Poniżej przedstawiamy propozycję zajęć, którymi możemy wzbogacić ofertę naszych wycieczek. Dzięki temu „zwykła” wycieczka staje się przygodą i jeszcze lepszą zabawą. Pozwalającą w atrakcyjny sposób zdobyć nowe umiejętności i wiedzę. To integracja i nauka współpracy, poznawanie swoich mocnych i słabych stron, odkrywanie zróżnicowanego piękna otaczających nas ludzi i świata. To szukanie odpowiedzi, prowokowanie do myślenia i działania, to zachęta do przeżywania przygód.

01. Odkrywając tajemnicę
Wycieczka, w trakcie której uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane mapy. Zaszyfrowane w nich wskazówki i zagadki prowadzić będą krok po kroku do rozwiązania tajemnicy. Każdy z uczestników zostanie wciągnięty w przygodę, gdyż bez jego pomocy tajemnica nie będzie mogła zostać odkryta.Cała nasza zabawa zostanie wpleciona w miejsce przez nas zwiedzane, w legendy i historię z nim związaną.

Cena od: + 5 zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego przygodę; materiały dydaktyczne (specjalnie przygotowane, z uwzględnieniem miejsca, wieku i charakteru uczestników)

Wycieczki Przygodowe

02. Po górach i lasach – jak wędrować bezpiecznie
Wycieczka ta to prawdziwa przygoda w pięknych lasach, dolinach i górach. To niezwykła lekcja szacunku i respektu, którym powinniśmy darzyć te piękne i czasem niebezpieczne miejsca. Niebezpieczne najcześciej z powodu naszej ignorancji. W trakcie naszej wędrówki, poprzez zabawę, rozwiązywanie zagadek i ćwiczenia poznamy najważniejsze zasady bezpiecznego przemierzania leśnych i górskich szlaków. Nauczymy się czytać mapę, rozróżniać szlaki, posługiwać kompasem, korzystać ze wskazówek, które daje nam otaczająca nas przyroda, słońce, niebo, zwierzęta,a także jak korzystać z telefonu, gps i jak radzić sobie w trudnych sytuacjach, i co najważniejsze nauczymy się odpowiednio przygotowywać do takich wypraw.

Cena od: + 5zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego przygodę; materiały dydaktyczne (indywidualnie przygotowane dla każdej wycieczki i grupy); potrzebne mapy i urządzenia (wypożyczenie na czas wycieczki)

Wycieczki Przygodowe

03. Jak odnaleźć się w miejskiej dżungli
Wycieczka, podczas której zwiedzając wybrane miasto zostaniemy wciągnięci w wir tętniącego życiem centrum. Poprzez specjalnie przygotowane zadania, będziemy zdobywać nowe doświadczenia, nauczymy się poruszać w nieznanym mieście, szybko i skutecznie docierać do wybranych przez nas miejsc, korzystając z otaczających nas budynków,zabytków, informacji i wskazówek często niezauważanych w zgiełku miast. Nauczymy się także jak prosić o wskazówki ludzi wokół nas, jak zadawać pytania i kogo pytać, by otrzymać potrzebne informacje. Przetestujemy również na ile pomocne okażą się dostępne w telefonach mapy, gps i różne aplikacje.

Cena od: + 5zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego przygodę; materiały dydaktyczne (indywidualnie przygotowane dla każdej wycieczki i grupy); potrzebne mapy, i urządzenia (wypożyczenie na czas wycieczki)

Wycieczki Przygodowe

04. Gry i zabawy naszych rodziców, babć i dziadków
Tę formę wycieczki polecamy szczególnie w trakcie wyjazdów kilkudniowych. To świetna przygoda, podczas której niczym przeniesieni w czasie weźmiemy udział w grach, w które grywali nasi rodzice, babcie i dziadkowie. Poznamy także rozrywki z innych zakątków świata. Odłożymy na bok telefony, tablety, by cieszyć się wspólną zabawą i zdrową rywalizacją w grach i konkurencjach uczących kreatywnego myślenia. Pokażemy,ile radości i frajdy dawało i nadal dawać może wspólne aktywne spędzanie czasu.

Cena od: + 5zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego gry i zabawy; materiały dydaktyczne (indywidualnie przygotowane dla każdej wycieczki i grupy); potrzebne w grach i zabawach przedmioty (wypożyczenie na czas wycieczki)

Wycieczki Przygodowe

05. Spostrzegawczość i obserwacja
Wycieczka w trakcie której będziemy ćwiczyć swoje zmysły i inteligencję, orientację i spostrzegawczość. W trakcie zwiedzania wybranego miasta, korzystając z przygotowanych materiałów, zadań i wskazówek będziemy poszukiwać ukrytych wokół nas elementów , wskazówek i podpowiedzi. Pomoże nam to lepiej przyjrzeć się zwiedzanym przez nas zabytkom, pozostawiając w naszej pamięci wiele ciekawych informacji związanych z historią odwiedzanych miejsc. Wszyscy uczestnicy zostaną zaangażowani w grę opartą na spostrzegawczości, obserwacji i uważnym słuchaniu.

Cena od: + 5zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego przygodę; materiały dydaktyczne (indywidualnie przygotowane dla każdej wycieczki i grupy); potrzebne mapy, i urządzenia (wypożyczenie na czas wycieczki)

Wycieczki Przygodowe

06. Wszyscy jesteśmy różni – tolerancja odmienności
Wycieczka powiązana z próbą dostrzegania odmienności nie okiem krytyki, a w sposób pełen zrozumienia i empatii. W trakcie wycieczki zwrócimy szczególną uwagę na różnorodność świata, kultur, przekonań i poglądów. Postaramy się poprzez przygotowane materiały, zadawane pytania, odwiedzane miejsca, w których na przestrzeni wieków historia łączyła ze sobą różne kultury, ukazać, że można się różnić pięknie, szanując się wzajemnie. Poszukamy również skutków braku tolerancji pomiędzy nami i tych, które odcisnęły ślady w ludzkiej historii.

Cena od: + 5zł od osoby

Cena zawiera: pilota-instruktora prowadzącego przygodę; materiały dydaktyczne (indywidualnie przygotowane dla każdej wycieczki i grupy)

Wycieczki Przygodowe

Cena wycieczek skalkulowana jest na 45 osób płacących. Cena jest ruchoma ze względu na miejsce, skąd uczestnicy wyruszą w podróż. Możemy przygotować ofertę na dowolną liczbę uczestników. Współpracujemy z firmami przewozowymi, które dysponują bogatą flotą autokarów, busów, minibusów. Program  na Państwa życzenie możemy zmodyfikować, dopasować do potrzeb i oczekiwań uczestników wyjazdu.

Przedstawione powyżej propozycje wycieczek nie są ofertę w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia współpracy (zgodnie z art. 71 k.c.)