Travelling
Inspiration

Twoje inspiracje podróżnicze

POBIEROWO

Pobierowo to nadbałtycka miejscowość wypoczynkowa położona na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Jest ona znana z bardzo dobrze rozwiniętej i różnorodnej bazy gastronomicznej i noclegowej, w której skład wchodzą liczne hotele, ośrodki wczasowe, pokoje, pola namiotowe i najbardziej popularne domki w Pobierowie. Również wiele zlokalizowanych tam atrakcji i organizowanych wydarzeń przyciąga turystów chcących spędzić wakacje nad morzem. Wczasy można tam spędzić zarówno skupiając się na aktywnym wypoczynku jak i oddając się lenistwu

Wybierz swój kierunek

Wiślana Trasa vs Rowerem wzdłuż wybrzeża
Pobierowo

Z jakich atrakcji warto skorzystać podczas wakacji w Pobierowie? 

Fani sportu na pewno powinni odwiedzić kompleks sportowo-rekreacyjny, gdzie udostępnione są m.in. boisko do piłki nożnej, korty tenisowe, bieżnia, siłownia i skatepark. Przez Pobierowo przebiegają również dwa szlaki turystyczne: Szlak Pobrzeża Rewalskiego i Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, a także dwa szlaki rowerowe, którymi można wybrać się na zwiedzanie przepięknego krajobrazu. Oczywiście wakacje w tym miejscu nie mogą się również obyć bez odpoczynku na niezwykle czystej i zachwalanej przez turystów plaży, gdzie już od bardzo wielu lat organizowana jest Akademia Słońca- Letnia Uczelnia Aktywnego Wypoczynku.

Aktywny wypoczynek 

Ciekawym miejscem do odwiedzenia jest też umiejscowiony w lesie domek letniskowy Ewy Braun, wybudowany w latach 30. XX wieku. Będąc w tej miejscowości nie można zapomnieć także o spacerze ulicą Grunwaldzką, gdzie można odwiedzić liczne kawiarnie, lodziarnie i smażalnie ryb oraz zakupić pamiątki. Atrakcje czekają tam również na najmłodszych m.in. oceanarium, park linowy i magiczny domek, gdzie świat staje do góry nogami. Natomiast jeśli chodzi o noclegi to Pobierowo zaskoczy nas swoją szeroką ofertą kwater, hoteli i pensjonatów, gdzie zregenerujemy się po intensywnym i pełnym wrażeń dniu. Ciekawą opcją są również domki letniskowe zlokalizowane blisko morza, które zapewnią nam wręcz bajkowe wakacje. Dzięki tak dużej ilości atrakcji oraz bogatej ofercie noclegowej Pobierowo stało się miejscem, w którym warto zawitać podczas wakacyjnych podróży. 

Spacer po Pobierowie

© 2020 travelling-inspiration.pl : popularyzacja turystyki, aktywnego wypoczynku